+371 67377511

Ūdens apgāde

Urbšana ir tikai etaps ūdens apgādē. Pēc tā, kad urbums izurbts, ūdeni nepieciešams vēl iegūt, t.i. tieši padot lietotājiem. Ūdens saņemšana notiek ar dažādu sūkņu palīdzību. Pēc urbšanas datiem, pēc urbuma raksturojuma mūsu speciālisti piemēklēs un samontēs nepieciešamo ūdens sūkņa iekārtu. Lai nebūtu problēmu sistēmas funkcionēšanā ziemas periodā, to vajag padziļināt zemāk par sasaluma dziļumu (1,0 – 1,5 metru). Priekštā virs urbuma ietekas uzstāda dzelzbetona gredzenus, padziļināti tajā dziļumā. Urbuma apvilkcaurules nogriež zemāk par sasaluma līmenī un iekārto tai hermetisko uzgali. Lai izslēgtu grants ūdeņa iekļūšanu urbumā, akas dibens un gredzenu šuves pakļauj hidroizolācijai. Tāda konstrukcija ir izdevīga, vienkārša un ērta sūkņa ekspluatācijai un ūdens apgādes sistēmas apkalpošanai.
Kompānija iekrājusi lielu pieredzi sūkņu iekārtu montāžā un ūdens apgādes sistēmās. Tāpat arī par ķīmiskās analīzes datiem, mēs piemēklēsim nepieciešamos filtrus un attīrīšanas sistēmas.
Pie montāžas izmanto ekoloģiski tīrus sertificētus materiālus, kurus ražo vadošās vietējās un ārzemju firmas, tādas kā: CALPEDA (Itālija), GRUNDFOS (Dānija), un citas.
Iegremdētā sūkņa automātisko vadīšanu nodrošina ar membrānās bākas palīdzību,kā arī spiediena releja un vadības stacija, kuras, mijiedarbībā spējīgas uzturēt pastāvīgu spiedienu sistēmā, robežās 2-4 atmosfēras .Tādā veidā, top savdabīgs analogs pilsētas ūdens apgādes sistēmai.

Iekārtu uzstādīšanas shēma.

Apzīmējumi:
1 – lūka
2 – pārsegums
3 – dzelzsbetona gredzeni
4 – fundaments
5 – urbums
6 – sūknis
7 – ūdens ņemšanas krāns
8 – elastīga šlanga
9 – vadības pults
10 – sūkņa kabelis
11 – spiediena releja
12 – tīkls
13 – membrānas bāka